Canlar Forumu Türkü Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yurdum İnsanı

2 posters

Yurdum İnsanı Empty Yurdum İnsanı

Mesaj tarafından ali-haydar Paz Şub. 24, 2008 11:27 pm

PROJEDE ENGEL TANIMADI!
Sakarya Ferizli'de, bitişiğindeki binanın ikinci katının, kendi arsasını işgal edecek şekilde yapılması üzerine açtığı dava reddedilen Karadenizli müteahhit, çözüm yolunu bulmuş. İsmail Feyzullah, binasını duruma böyle uydurmuş!
Murat Reis / AA

Yurdum İnsanı 24

AKP REDDETTİ AMA...
Macar asıllı manken Eva Maya AKP Gençlik Kolları'na üye olacağını söylemişti. Eva Maya, pazartesi günü AKP'ye üye olmaya, peşinde bir basın ordusuyla gidince tepki çekti. AKP İstanbul İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "Partimizin adı kullanılarak şov yapılmıştır. Buna izin vermeyiz. Eva Maya'nın üyelik başvurusu reddedilecektir" denildi. Eva Maya ise "Canları sağolsun, ben yine de oyumu AKP'ye vereceğim" dedi.
Suna Akyıldız / Posta

Yurdum İnsanı 23

YAZISIZ

Yurdum İnsanı 22

DİKKAT, ÇEVİRME VAR!
Alanya'da D-400 karayolu üzerinde patenleriyle 'olağan' bir şekilde kayan İsveçli turist, polisler tarafından durdurulunca şaşırdı. Trafik güvenliği için yolun kenarından gitmesi istenen turist, "Ülkemde patenciler için özel yol var. Burada olmayınca duruma uyum sağladım" dedi.
Sefa Karacan / DHA

Yurdum İnsanı 21

KENDİNİ İHBAR ETTİ!
Çalıntı malları yüklediği kamyonetle jandarmanın kontrolüne takılan hırsız ilginç taktiğiyle şaşırttı. Aracı bırakıp kaçan hırsız, bir de jandarmayı arayıp, aracın çalındığı ihbarını yaptı.Kısa süre sonra da yakalandı.
Sefa Karacan / DHA

Yurdum İnsanı 19

BİR DE YETMEZ DÖRT TANE
Osmaniye'de trafik kontrolü yapan polis, gördüğü manzara karşısında şaşkına döndü. Bir traktör, arkasına taktığı 4 römorkla trafikte seyrediyordu. Bir treni andıran görüntü için söyleyecek söz bulamıyoruz... Menderes Özat A.A

Yurdum İnsanı 18

ALLAHTAN ÖLEN OLMADI
İşte ancak ülkemizde görülecek türden bir kaza... Gerektiği gibi bağlanmamış bir forklift kasisten geçerken üzerindeki '0' kilometre otomobili park halindeki bir başka aracın üstüne atıverdi. Bize de "Allah'tan otomobilde kimse yoktu" tesellisi düştü... DHA

Yurdum İnsanı 16

SATMIYORUM, KARDEŞİM...
Konya Beyşehir'de yaşayan Efgan Yılmaz'ın başı otomobilini almak isteyenlerle dertte. Çünkü O aracını satmak istemiyor. Ama modife ederek dikkat çekici bir hale gelen otomobilin herkes peşinde. o da söylemekten usanmış, artık camına yazmış.
Şeref Yaşar / AA

Yurdum İnsanı 13

YAZISIZ

Yurdum İnsanı 11

BİR 'TECAVÜZCÜ COŞKUN' HATIRASI...
Defilelerde, açılışlarda mankenlerin cep telefonlarıyla görüntülenmesi artık bir klasik oldu. Ancak durum bu kez biraz farklı... Türk filmlerinin unutulmaz oyuncusu Coşkun Gürgen, Kayseri'de katıldığı bir fuarda büyük ilgi gördü... Recep İstek DHA

Yurdum İnsanı 9

HİÇ OLMAZSA BU SU, ŞİŞEDE DURDUĞU GİBİ DURUYOR
Erzincan’da, alkollü araç kullanırken yakalanan Veysel Gündüz’e serada çiçek sulama cezası verildi. Fotoğrafta gördüğünüz Gündüz "Alkole tövbe ettim" dedi.

Yurdum İnsanı 8

'UÇAN BALIK'IN FOTOĞRAFIDIR...
Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde uçan balık yakalandı. 'Beloniformis' familyasına ait olan balık, yüzgeçlerini kullanarak kısa mesafeli uçabiliyor DHA

Yurdum İnsanı 3

BABAMIN OĞLU OLSA AFFETMEM
Futbol sahalarında ender görülen olaylardan biri de İzmit’te amatör bir karşılaşmada yaşandı. Maçın orta hakemi Cüneyt Bakıroğlu, kardeşi Fazıl’ı kırmızı kartla oyun dışı bıraktı, “Babamın oğlu olsa affetmem” dedi. DHA

Yurdum İnsanı 2

İNEK, OĞLAĞIN SÜT ANNESİ...
Kırklareli’ne bağlı Kocahıdır köyünde bir aylık "Kınalı" adlı oğlak, annesinin yokluğunu birbuçuk ay önce yavrulayan ineğin sütünü emerek gidermeye çalışıyor. A.A

Yurdum İnsanı 1
ali-haydar
ali-haydar
Admin

https://canlar.yetkin-forum.com

Yurdum İnsanı Empty Geri: Yurdum İnsanı

Mesaj tarafından patroklos Ptsi Şub. 25, 2008 11:09 am

Very Happy Very Happy Very Happy paylasim icin tesekkürler
patroklos
patroklos
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi