Canlar Forumu Türkü Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

en son izlediğiniz film

3 posters

en son izlediğiniz film Empty en son izlediğiniz film

Mesaj tarafından feeling Paz Şub. 17, 2008 10:10 pm

en son izlediğiniz filmi ve film hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz...
evde izlediğim son filmi hatırlamıyorum :roll: .. sinemada beyaz melek'e gitmiştim gerçi çok oldu ama filmi çok beğendim Mahsun Kırmızıgül ismini duyunca fazla dikkatimi çekmemişti hakkını vermek lazım güzel film yapmış...
feeling
feeling

en son izlediğiniz film Empty Geri: en son izlediğiniz film

Mesaj tarafından feeling Cuma Şub. 29, 2008 10:24 pm

1408 diye bi film izledik bu kadar berbat bi film görmedim bize çok saçma geldi beğenen var mıdır? bilmem ama açıkcası beğenmedim hemde hiç..
feeling
feeling

Mesaj tarafından patroklos C.tesi Mart 01, 2008 10:27 am

1408 adli filmi degil ama Avrupaliyi izledim. Sahsi görüsüm o filim basinda gecirilen süre bosa gitmis demektir. Hic ama hic begenmedim.
patroklos
patroklos
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

https://canlar.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından SAZLI Çarş. Nis. 30, 2008 9:12 pm

Son bir hafta içinde seyrettiğim filmler;
Manhattan’da Sihir : Eğlenceli bir film.Temelde Çocuklara yönelikte olsa ailece izleyebilirsiniz.
Gelinler : Herkesin biraz vicdanını tırmalayabilecek bir film olduğunu düşündüm.
Kızımı Kurtarın : Sürükleyici bir filmdi.
Arı Filmi : İçinde şiddetin olmadığı,zevkle izlediğim ender animasyonlardan biriydi.
Avrupa Muhabbeti : Eğlenceli ve komikti.
Cesurların Vatanı : Samuel L Jackson ilk defa beni hayal kırıklığına uğrattı.Film ilk başladığında sürükleyici bir ortama girdiğinizi sanıyorsunuz.Sonrası?Bence tam bir fiyasko...
Kontrat : Çok fazla heyecana kapılamasamda güzel bir macera filmi.
Son Kurgu : Bence izleyin.Robin Williams komedi tarzının dışındada etkileyici işler çıkarabiliyor.
Ben Efsaneyim : Will Smith zaten oldum olası sevdiğim bir oyuncu.Umudunu kaybetme filmindeki alışılmışın dışında ki rolünden de Filmin hikayesinden de bayağı etkilenmiştim.Ben Efsaneyim de tekrar aksiyon ve macere kimliğine bürünmesi güzeldi.Adı kadar olmasada filmin,gözleri ekrandan ayıramıcak bir yapısı vardı.
SAZLI
SAZLI
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

- Similar topics