Canlar Forumu Türkü Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ankaraspor yeniden Kocaman!

Ankaraspor yeniden Kocaman! Empty Ankaraspor yeniden Kocaman!

Mesaj tarafından patroklos Ptsi Mayıs 26, 2008 7:43 pm

Yeni sezon öncesi teknik direktör arayışlarını sürdüren Ankaraspor Aykut Kocaman ile anlaşmaya vardı! Uzun görüşmelerin ardından anlaşmanın yapıldığını ifade eden Kocaman, dönme kararın zor ve riskli olduğunu ifade ederken yine de "Başarıdan başka çare" olmadığını söyledi..

Ankaraspor yeniden Kocaman! Aykutkocaman_ankaraimza

Sözleşmesi sona eren Saffet Susiç ile yollarını ayıran Ankaraspor, teknik direktör Aykut Kocaman ile anlaştı.

2006-2007 sezonunun başlarındaki 8 maçlık periyotta Ankaraspor'da görev alan ve daha sonra istifa eden Aykut Kocaman, yeniden Ankaraspor'da.

Ankaraspor yönetim Kurulu Aykut Kocaman ile yaptığı uzun görüşmeler sonucunda, tecrübeli teknik adamın yeni sezonda tekrar takımın başına gelmesini sağladı. Kocaman'ın bu hafta içerisinde Ankara'ya gelerek yeni sezon hazırlıklarına başlaması bekleniyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek; Kocaman'la daha önce istemeyerek de olsa yollarını ayırmak zorunda kaldıklarını ifade ederek;
"Elbette ayrılık sürecinin gelişmesine neden olan sebeplerde hocamız kadar bizlerin de hatası vardı. Hepimiz bu hatalardan ders çıkardık. Duruşu ile, kalitesi ile Aykut Kocaman'ın kamuoyundaki itibarı malum. Ankarasporumuz'un misyon ve vizyonuna son derece yakışan bir hoca ile yeniden anlaştık. Artık uzun yıllar beraberiz, mutluyuz" dedi.

Aykut Kocaman ise "geri dönme" kararını almanın şahsı için kolay olmadığını belirtirken, "8 aydır gelen tüm teklifleri reddetmeme rağmen, gönlümde farklı bir yeri olan Ankaraspor'un teklifini ekibimle beraber uzun uzun düşündükten sonra, kabul ettim. 8 aylık süreçte tabii ki özeleştiri yaptım. Yönetim ve şahsım için büyük bir risk gibi görünse de Ankaraspor'un içinde barındırdığı bu sevgi ve saygı ortamında başarılı olacağımıza inanıyorum. Zaten başarıdan başka çaremiz yok. Bana gösterdiği ilgi ve samimiyetten dolayı Onursal başkanımız Sayın Melih Gökçek'e, sevgili Ahmet Gökçek'e ve tüm Ankaraspor camiasına teşekkür ederim" dedi.

Daha önce de Ankaraspor'da görev yapan ve geçtiğimiz sezonun 8. haftasında mavi-beyazlı ekipten ayrılan Aykut Kocaman ile bu hafta içinde resmi sözleşmenin imzalanacağı öğrenildi.
patroklos
patroklos
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

https://canlar.yetkin-forum.com

- Similar topics