Canlar Forumu Türkü Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adım Adım Microsoft Office Powerpoint 2007

Adım Adım Microsoft Office Powerpoint 2007 Empty Adım Adım Microsoft Office Powerpoint 2007

Mesaj tarafından patroklos Cuma Mart 07, 2008 9:50 pm

Adım Adım Microsoft Office Powerpoint 2007 Adim_adim_microsoft_office_powerpoint_2007_20082271825

Adım Adım Microsoft Office Powerpoint 2007
Joan Preppernau, Joyce Cox
Arkadaş Yayınları / Yayınevi Genel Dizisi

Adım Adım Microsoft Office PowerPoint 2007, Microsoft'un elektronik sunu oluşturma programı PowerPoint'in son sürümünü kullanmayı adım adım, hızla ve kendi başınıza öğretecek uygulamalı bir kaynaktır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Kitapta yer alan ekran görüntüleri ise çalışmanızı denetlemenize yardım etmeyi amaçlamaktadır.

Adım Adım Microsoft Office PowerPoint 2007 ile sunum yapmakta, şablonları kullanarak ya da kendiniz tasarlayarak muhteşem slaytlar hazırlamakta ve SmartArt grafikleriyle ileri düzey çizelgeler ve tablolar oluşturmakta ustalaşacak; animasyonlar ve özel efektlerle fikirlerinizi yaşama geçirecek; slaytları ve içeriklerini başka sunumlarda yeniden kullanmayı ve sunumlarınızı CD ya da Web'e aktarmayı öğreneceksiniz.

Adım Adım Microsoft Office PowerPoint 2007, tüm yeni özellikleriyle Microsoft Office PowerPoint 2007'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek bir kaynak kitaptır.

368 sayfa, 2. hamur, ISBN: 9789755095387; Boyut: 19 x 23 cm; Baskı Tarihi: Şubat 2008 (Ankara)
Özgün Dili: İngilizce; Özgün Adı: MS Office Powerpoint 2007 Step by Step
patroklos
patroklos
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

https://canlar.yetkin-forum.com

- Similar topics