Canlar Forumu Türkü Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kendi ülkemizde katledilişimiz : Maraş Katliamı

2 posters

Kendi ülkemizde katledilişimiz : Maraş Katliamı Empty Kendi ülkemizde katledilişimiz : Maraş Katliamı

Mesaj tarafından ali-haydar Paz Ara. 21, 2008 8:01 pm

Kendi ülkemizde katledilişimiz : Maraş Katliamı Cp139801_662920463

30 yıl geçti 150 kişinin canavarlarca katledilişinin ardından. Ermenilerden özür dileyen aydınlar var şimdilerde. Kendi ülkesinde , yobaz sürüsü tarafından periyodik olarak katledilen, üstelik inancı yüzünden katledilen biz aleviler ise oy malzemesi yapılmaya , sanki bu ülke sadece Sünni Türkler'inmiş gibi davranılmaya devam ediliyor. Sanki Orta Asyadan Anadolu topraklarına biz gelmemişiz, sanki bu ülkede 1300 yıldır biz yokmuşuz gibi. Sanki Çanakkalede dedelerimiz ölmemiş gibi. Ermenilerden bile özür dileyen ama bizi televizyon ekranlarında canlı yayın ile halkın önünde sanki ibret olsun der gibi öldüren bir halk ve göz yuman devlet. Osmanlının , yavuz sultanın yaptığı deli saçması , bir yobaz sürüsünün cahil hastalığı : can almak. Cana kıymak.

maraş , sivas ve çorum katliamlarınındışında inançlarını cemevi kurup yaşayamayan insanlar. ve bundan utanmayan bunu seçim vaadi yapan başbakanlar, cumhurbaşkanları , toplumsal hassasiyeti olmayan halk. bizden olmayan ölsün zihniyetine sahip faşist , örümcek kafalı zihniyet...

Maraşta katledilen 88 yaşındaki nine, karısı ve çocuklarının önünde kurşuna dizilen işçi (Damarında Türk kanı taşıyan bir insan kadınlara saldırmaz,kadının gözü önünde insana saldırmaz.demek ki bunlar arapçılık oynayan örümcek kafalılar) , 5 aylık bebek... hepsinin cesetlerinin fotoğrafları geziyor şimdi internette. zevk alarak izleyip kana doyan caniler. sesini çıkarmayan diğer gerçek müslümanlar !

Birgün biri de bizden özür diler mi dersiniz ?

En son ali-haydar tarafından Perş. Ara. 25, 2008 11:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ali-haydar
ali-haydar
Admin

https://canlar.yetkin-forum.com

Kendi ülkemizde katledilişimiz : Maraş Katliamı Empty Geri: Kendi ülkemizde katledilişimiz : Maraş Katliamı

Mesaj tarafından fesli Salı Ara. 23, 2008 11:32 pm

kardeş bak kardeş diyorum ki ben 33 yıldır istanbuldayım çok alevi komşum arkadaşım oldu ben bu son 10-15 yılakadar kendimi anlatma zorunluluğu hissetmedim kimseye. kardeşim alevilik ne sünnilik ne din bir peygamber bir kitap bir değil mi. ne yapılmış alevileri maraşta sivasta amasyasa katletmişler kim sünniler. sünniler alvileri katletsin diye nerde yazıyor dinimiz savaşta bile silahsız kişilere kadın yaşlı güçsüzlere karşı birşey yapmayı yasaklarken senin dinin sana benimki bana derken fethettiğimiz ülkelerdeki diğer din mensuplaruına bile hoş görüyle yaklaşırken eee ben seni kesecem. ben deli miyim insan bir düşünmeli bu ülke butür çatışmalarla nelker kaybetti alevi sünni belkide dünyaya yön verecek nice gençlerini kaybettiniye o benden farklı o beni asacak o asmadan ben keseyim. birbirimizi bize başkaları anlatmasın birbirimizi bize bizanlatalım ki anlaşalım tahriklere oyunlara gelmeyelim . hele genelleme yapmayalım ne sivasta olanlar için sünnileri ne baş bağlarda oalnlar için alevileri genellemeyelim. siz başbağlardaki olaylara katılırmıydınız . sanmam ki katılasınız. ben diğerlerine katılırmıydım ben Allah 'tan korkarım bir müslümanın kanı bir onun hesabını öbür dünyada veremem ha dünyada adamını bulur düzenini kurar kurtulursun bir müslüman önce ahiretini düşünür ne kağıt üstündeki Müslüman ne kagıt üstündeki Alevi ahireti düşünmez onlar sadece bu günü düşünür. bizi ne amerika sever ne rusya ne araplar ne iran bizim alevi inancı ne iranın şii inancına nede sünni inancı arapların sünni inancına benzemez dahaçok alevilerimiz sünnilerimize sünnilerimiz alevilere benzer çünki biz bir milletiz. akıllı olak lazım hem alevileri hem sünnilerin hemtürklerin hem kürtlerin akıllı uyanık olması lazım adamlar bizi bize kırdırırken dünya almış başını gidiyor.......ergenekonla birlikte İnşallah bütün pislikler dökülecek ki adamlar ergenekon olayı ilkkez Ecevit döneminde ortaya çıkmış olmasına rağmen akp kendi muhaliflerini tasfiye ediiyor diye taraf tolplayıp davayı bitirmeye çalışıyor uyanık olalım takip edelim öldürülen eski paşaların hablemit oğlunun eşlerinin mumcunun kardeşi üzeyir garih cinayeti gaffar okkan cinayeti bu günlerrde ortasya çıkan delillerle maraş gazi sivas amasya olaylarının delilleri tanıkları takip edelim tekrar aynı tuzaklara düşmeyelim. adamların tek kurtuluşu Alevileri kürtleri kışkırtıp halkı galeyana getirip biran önce davayı kapatacak yeni bir hükümet ....... Rabbim bizi bizden ayımasın

fesli

- Similar topics