Canlar Forumu Türkü Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mehdi'den Fethüşşeytan Gülen-i laine...

2 posters

Mehdi'den Fethüşşeytan Gülen-i laine... Empty Mehdi'den Fethüşşeytan Gülen-i laine...

Mesaj tarafından Mehdî Sahib-i zaman. Ptsi Ağus. 04, 2008 11:59 am

Kimden : Mehdî Kâim ûz-Züntikam... (Bay, 35)
Kime : Grup: ^ Risale_i_NUR ve talebeleri ^
Tarih : 4.8.2008 11:55 (GMT +2:00)

Konu : Mehdi'den Fethüşşeytan Gülen-i laine...

İzzeddin Doğan...Fethüşşeytan Gülen-i lain (fethullah gülen) ile Nazım Hikmet'i bir tutmuş ve akibeti aynı olmasın demiş...Ben hatırlatırım sayın doğana ki,Nazım Hikmet hiçbir zaman Muaviye'nin ne ismini ağzına almıştır...Nede hazret-i Muaviye demiştir...Ama Fethüşşeytan Gülen-i lain her nerde Muaviyeden bahsetmişse mümkün mertebe Hazret-i Muaviye demekten kendini alamamıştır...(kişi sevdiği ile beraberdir...) Vesselam...Ehl-i Beyt'e lanet edenlere -hazret- diyenlere lanet olsun...Allahu ekber,Allahu ekber La ilahe illallahu ekber...

SON DAKİKA...SON DAKİKA...SON DAKİKA...

İşittiğimize göre Harun Yahya nam-ı diğer Adnan Oktar kendisi'nin hz.Hasan soyundan bir şerif olduğunu ilan etmiş...

Mehdi diyor ki;

*Bize göre kişi bizim nesebimizden gelmesi ile ölçülmez,bilakis eylemiyle ölçülür...Hak ve Batıl konumu açısından...Mesela hz.Nuh'un oğlu neseb bakımından bir ulul azim peygamberin oğludur fakat iman imtihanında batıl ilmi tercih etmiş ve şeytan-ı lainden yana tavrını koymuş ve böylece nefsine zulmetmiştir...Ehl-i Beyt Nuh'un gemisi gibidir...Ve o gemi hiç şüphesiz ONİKİ AZİZ İMAMLARDIR...Ve biz diyoruz ki; her kim ben seyyidim veya şerifim diyorda buna rağmen ne Ehl-i Beyt'in ne Oniki İmam'ın ne Alevilerin nede Şiilerin davasına sahip çıkmamış ve bilakis onlara düşman tavır sergilemişse ve bunu ömrü boyunca yapmışta hiç umursamamışsa o kişi ne yazık ki,ne seyyid nede şeriftir...Bilakis halis ve muhlis birer yezit-i lain ve mervan-ı laindir...Allah'ın laneti ve gazabı cin ve insan şeytanlarının ve onların adımlarını takip eden yalancıların ve zalimlerin üzerine olsun...Allahu ekber,Allahu ekber,La ilahe illallahu ekber...Mehdi böyle söyledi...*

Bir yoklama yapayım dedim...Ve...sonuç çok mükemmel...

Hepinizi tuzağa düşürdüm...
Beni görmeyesiniz diye gözlerinize perde çektim...
Beni duymayasınız diye kulağınıza ağırlık koydum...
Benim sözlerime iman etmiyesiniz diye kalbinizi mühürledim...
Hepiniz için bu dünyayı hapishaneye ve tımarhaneye dönüştürdüm...
Şimdi kaçacak yeriniz neresi?
Yer bizim gök bizim siz kaldınız arada...
Ezelden ebede,kalu belâdan kıyamete bu ferman bu fetva bizim...

İmza::Mehdî Kâim ûz-Züntikam...

DİYANET DİYANET ETME BİZE İHANET...İBRET AL İBRET KENDİNİ DÜZELT...

İRAN İSLÂM CUMHURİYETİ ANAYASASI 12.MADDESİ:

*İranın resmi dini islâm ve mezhebi caferi isna-aşeridir...Bu madde hiçbir surette değiştirilemez...İster hanefi olsun,ister şafii,maliki veya hanbeli veya zeydi olsun,diğer islâm mezheplerin mensupları,dini hususları icrada,kendi fıkıhlarına göre serbesttirler...*

NOT:ALEVİLERİN AVRUPA BİRLİĞİNE DEĞİL ALEVİ BİRLİĞİNE İHTİYACI VARDIR...ALEVİ'NİN ALEVİ'DEN BAŞKA DOSTU YOKTUR VESSELAM

Gidi Yezid bize kızılbaş dermiş
Meğer şâhı sevdi dese yoludur
Yetmiş iki millet sevmedi şâhı
Biz severiz şâh-ı Merdan Ali'dir

Muhammed dînidir bizim dînimiz
Tarîkat altında geçer yolumuz
Cebrîl-i Emin'dir hem rehberimiz
Biz mü'miniz mürşidimiz Ali'dir

Zuhur eyler Mehdi Sahib-i zaman...
Ortaya çıkar yetmişiki güruh-u şeytan...

Hazret-i Nebi (saa) Ali'ye dedi ki;

*Ya Ali? benden sonra senin başına bir takım işler gelecek...Bela ve musibetler senin peşini bırakmıyacak...Fakat sabredersen sen kazanacaksın...*

Abdurrahman bin Mülcem -aleyhillane- İmam'ın başına zehirli kılıç darbesini indirir...Ve imam'ın başı,sakalı ve bıyığı kanlar içinde kalır...

İmam şöyle nida eder; *Kabe'nin Rabbine andolsun ki ben kazandım...*

Ve bizlerde şimdi nida ediyoruz;

KABE'NİN,YERYÜZÜNÜN,AYIN,GÜNEŞİN,KAİNATIN VE ONSEKİZBİN ALEMİN RABBİNE ANDOLSUN Kİ ALİ VE ŞİASI KAZANMIŞTIR...ONLAR Kİ,GERÇEKTEN ZAFER VE MUTLULUĞA ERMİŞ VE KENDİLERİ İÇİN EBEDİ KURTULUŞU SAĞLAMIŞ MÜMİN KİMSELERDİR...ALLAH'IN RESULÜNÜN EHL-İ BEYTİN VE ONİKİ İMAMLARIN SELAMI ONLARIN ÜZERİNE OLSUN...MUHAMMED MEHDİ'NİN İKİNCİ KIYAMI YAKINDIR...ALEVİLERE VE ŞİİLERİMİZE BİN SELAM OLSUN...MEHDİ BÖYLE SÖYLEDİ...

YILDIZLARIN DÜŞTÜĞÜ YERE ANDİÇENE ANDOLSUN Kİ,EĞER BİLİRSENİZ BU BÜYÜK BİR YEMİNDİR...BEN ÜMMETİN EN HAYIRLISI,AHLAKEN RESULE EN ÇOK BENZEYEN,MAZLUMLARIN SULTANI,GERÇEK ADALETİN MİMARI,YERYÜZÜNÜN MİRASÇISI OLAN SALİH KULLARIN HALİFESİ MUHAMMED EL MEHDİ'YİM...BİZİM GERÇEĞİMİZİ İNKAR EDENLERE EBEDİ LANETLER OLSUN...BİZE LANET EDENLERE LANETLERİ LANET ETSİN Kİ O LANET BİZLERE ERİŞMEZ...MEHDİ BÖYLE SÖYLEDİ...

*Allah'a nasûh tevbesiyle tevbe ediniz* (et-Tahrim, 66/Cool

Cin ve insan şeytanlarının musallat olmasından kurtulmak isteyen ONİKİ AZİZ İMAMLARIN İSMİNİ ZİKREYLESİN...

Nasuh tevbesi yapmak ve gerçek tevbe ile tevbelenmek isteyen ONİKİ AZİZ İMAMLARI VESİLE EYLESİN...

8.aziz imam Ali Rıza aleyhisselam şiilerinden birini ziyarete gitti...Ve orda bir çocuğa rastladı...Ona adını sordu...Oda adının Muhammed Ali olduğunu söyledi...Aziz İmam ona,iki sefer korunmuşsun şeytan bu iki isme yaklaşamaz...Buyurmuştur...

Ezan okunduğu zaman cin ve insan şeytanları susar derler...Dikkat buyurunuz...Eşhedü enne Muhammedün Resulullah da vardır...

Bir sahabi gelip Resulullaha bir cinniden şikayette bulundu...Ve Resulullah Ali'ye bir mektup yazdırıp sahabeye verdirdi...Ertesi gün sahabe geldi ve dedi ki; ya Resulallah o cinni sabaha kadar ağladı inin inim inledi ve dedi ki; onlar kimse bizden üstün kimselerdir...Ne olur şu mektubu burdan uzaklaştır çok azab çekiyorum...Ve Resulullah o sahabeye mektubu ordan uzaklaştırmasını istedi...Aksi takdirde o cinninin azabı kıyamete kadar süreceğini söyledi...

Ve şimdi karar sizin...Eğer cin ve insan şeytanlarının sizden uzaklşmasını istiyorsanız ONİKİ AZİZ İMAMLARIN İSİMLERİNİ EZBERLEYİP ZİKREDİN...VE ONLARI VESİLE KILIP NASUH TEVBESİ YAPINIZ...MEHDİ BÖYLE SÖYLEDİ...

ONİKİ AZİZ İMAMLARIN MÜBAREK İSİMLERİ ŞÖYLEDİR...

1- AZİZ İmam Hz. Ali ibn-i Ebi Tâlib (a.s.)
2- AZİZ İmam Hz. Hasan bin Ali (a.s.)
3- AZİZ İmam Hz. Hüseyin bin Ali (a.s.)
4- AZİZ İmam Zeynel Âbidin (a.s.)
5- AZİZ İmam Muhammed Bâkır (a.s.)
6- AZİZ İmam Câfer-i Sâdık (a.s.)
7- AZİZ İmam Mûsâ el-Kâzım (a.s.)
8- AZİZ İmam Ali Rıza (a.s.)
9- AZİZ İmam Muhammed Cevad Takî (a.s.)
10- AZİZ İmam Ali Nakî (a.s.)
11- AZİZ İmam Hasan Askerî Zekî (a.s.)
12- AZİZ İmam Muhammed Mehdî (a.s.) (Allah zuhurunu çabuklaştırsın...)

Zikr-i hakikatimizdir...

Mehdî Sahib-i zaman.

Mehdi'den Fethüşşeytan Gülen-i laine... Empty Geri: Mehdi'den Fethüşşeytan Gülen-i laine...

Mesaj tarafından ali-haydar Ptsi Ağus. 04, 2008 12:22 pm

yazı için teşekkürler,

fetullah gülenin ve ona tapanların imanı bu kadar işte. yezide hazret diyecek kadar imansızlar. din için adam öldürmeye kalkarlar dinden haberleri yok.
ali-haydar
ali-haydar
Admin

https://canlar.yetkin-forum.com

- Similar topics